Warning: Use of undefined constant product_info - assumed 'product_info' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/carinio2/domains/wieliczka.gmina.pl/public_html/sources/modules/mod_cms/function.mod_cms.php on line 17
Spotkanie z Marcinem Świetlickim - Wieliczka

Marcin Świetlicki to bardzo wszechstronny artysta. Dał się poznać jako prozaik, poeta oraz muzyk. Ciągle zaskakujący i żyjący zgodnie z własnymi zasadami. Jego ostatnia powieść to "Plus nieskończoność", wydana w 2011 roku. Najbardziej kojarzony jest z książkami z lat 2006-2008: "Dwanaście", "Trzynaście", "Jedenaście".

Jest również autorem bardzo wielu tomików poezji. Ostatni z nich został wydany w 2016 roku i nosi tytuł "Drobna zmiana". Marcin Świetlicki jest również wokalistą zespołu Świetliki, który następnie zmienił nazwę na Czarne ciasteczka. Ostatnia płyta Świetlików to "Sromota" z 2013 roku.

Pisarz współpracował z wieloma uznanymi artystami, np. Katarzyną Nosowską z zespołu Hey czy Bogusławem Lindą.
Spotkanie autorskie odbędzie się 17 lutego o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, w ramach Literackich Widnokręgów. Biletem wstępu na to spotkanie jest pytanie do autora.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/carinio2/domains/wieliczka.gmina.pl/public_html/tpl/multi/podstrona.html.php on line 29