Warning: Use of undefined constant product_info - assumed 'product_info' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/carinio2/domains/wieliczka.gmina.pl/public_html/sources/modules/mod_cms/function.mod_cms.php on line 17
Solne Miasto Wieliczka - dla dzieci - Wieliczka

Wśród wielu atrakcji na pewno każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przewidzieli też wiele zabaw międzygeneracyjnych i zapraszają na wydarzenie całe rodziny.
Wielkie świętowanie rozpocznie się już o godzinie 10:00. Do dyspozycji najmłodszych będą dmuchane zamki, wata cukrowa i pokazy baniek mydlanych. Animatorzy będą malować dziecięce buźki i na życzenie dzieci skręcać baloniki. W samo południe odbędzie się konkurs plastyczny pn. „Moje wymarzone wakacje” oraz zawody w układanie puzzli na czas, wyścig farmera, bitwa o rower, bitwa o samochód.

Miasteczko ruchu drogowego w Wieliczce


Powstanie specjalne miasteczko ruchu drogowego, w którym odbędą się konkursy i zabawy organizowane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Policjanci przygotują też pokaz sprzętu policyjnego.

Wśród wielu atrakcji nie zabraknie i tych wodnych: na basenie, z animatorami, którzy przygotowali specjalne konkursy dla najmłodszych. W programie znalazły się też zawody rodzinne na pływalni: wyścig na materacu, zjeżdżanie na zjeżdżalni na czas, wyścig ze zmianą koszulek. Dla preferujących lądowe eskapady odbędą się rodzinne zawody wrotkarskie oraz dziecięcy turniej drużyn piłkarskich.

Impreza zakończy się o godzinie 16.00 rozstrzygnięciem konkursu, w którym główną nagrodą jest wycieczka z biurem podróży.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Wieliczki.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/carinio2/domains/wieliczka.gmina.pl/public_html/tpl/multi/podstrona.html.php on line 29